1406 alap kép 4.1424268494

 

2019/2020. tanév

 

Aktív tanulók száma: 204

Tanulók száma: 208

Osztályok száma: 12

Csoportok száma: 56

Heti összes óraszám: 395

 

1.a osztály 

Osztályfőnök:  Léport  Ildikó

  

  Név
1. Aranyosi Miléna
2. Bari Barbara Valentina
3. Csikja Ketrin
4. Dardos Vivien
5. Fazekas Maja
6. Ganyi Sztella Nikolett
7. Gulyás Angelo
8. Gulyás Áron Bence
9. Gulyás Márió
10. Gulyás Zsófia Gerda
11. Horváth Gábor
12. Horváth József
13. Horváth Kimberli
14. Horváth Kinga
15. Kótai József Rikárdó
16. Lakatos Vanessza Kimberli
17. Madácsi Béla Adrián
18. Molnár Elizabet
19. Rontó Rikárdó Richárd
20. Sztricsek Zsuzsanna
21. Toldi Géza Zsolt
22. Varga Nelli

 2.a osztály

Osztályfőnök: Bodnárné Léport Judit

  

  Név
1. Albert Leonárd
2. Budai Vanessza
3. Buday Márk
4. Dudu Vilmos Nikolasz
5. Horváth Leó Edvárd
6. Horváth Gyula
7. Horváth Karolina
8. Horváth Noel
9. Horváth Olívia Bettina
10. Horváth Stella Léna
11. Kiss Mariann
12. Kótai Attila Albert
13. Lakatos Brájen Adriánó
14. Lakatos Tifani Mária
15. Oláh Glória Diána
16. Rabács Fatima
17. Rabács Rajmond
18. Zimányi Rafael

2.b osztály 

Osztályfőnök:  Nyitrainé Teleki Marianna

 

  Név
1. Budai Szabrina
2. Cserei Nikolett
3. Ganyi Szonja Tifani
4. Gáspár Kamilla
5. Gulyás Loretta Gabriella
6. Gulyás Szebasztián Rómeó
7. Horváth Rikárdó
8. Horváth Fernandó
9. Horváth Krisztofer
10. Horváth Miranda
11. Horváth Péter Nikolasz
12. Horváth Raul Rikárdó
13. Kalocsai Róbert Sándor
14. Kópé Rikárdó Krisztofer
15. Molnár Roxána Rebeka
16. Putnoki Renátó Richárd
17. Szabó Zsófia

3.a osztály

Osztályfőnök: Juhászné Kiss Krisztina

  

  Név
1. Budai Gergő
2. Budai Mirella Kiara
3. Gulyás Evelin
4. Gulyás Fanni
5. Gulyás Lara Liliána
6. Horváth Adél
7. Horváth Brenda Dalma
8. Horváth Dzsasztin Junior
9. Horváth Ketrin Jázmin 3.a
10. Horváth Máté
11. Horváth Mercédesz Laura
12. Horváth Miranda
13. Horváth Rajmund
14. Kópé Ronaldó András
15. Kótai Erika
16. Lakatos Levente
17. Lázi Angelika
18. Oláh Florencia
19. Oláh Ketrin

4.a osztály

Osztályfőnök:  Enyedi Rozália

 

  Név
1. Aranyosi István
2. Ganyi Ramóna Patrícia
3. Glonczi Dominik László
4. Gulyás Dominik
5. Gulyás Lénárt Krisztián
6. Gulyás Rikárdó Tamás
7. Harkály Angelina Mercédesz
8. Horváth Ketrin 4.a
9. Horváth Kevin
10. Horváth Ramóna A
11. Horváth Ramóna B
12. Kis Roland
13. Lakatos Richárd
14. Lakatos Szebasztián
15. Maksa Jázmin
16. Rontó Tamás
17. Varga Szabolcs

5.a osztály

Osztályfőnök:   Juhász Erika

  

  Név
1. Albert Achillesz József
2. Balázs Adrienn
3. Balogh Fanni
4. Bancsók Raul
5. Bódi Gabriella
6. Budai Andrea Anasztázia
7. Dudu Melissza
8. Ganyi Evelin
9. Ganyi Oszkár Richárd
10. Gulyás Jázmin Napsugár
11. Gulyás Noémi
12. Horváth Bálint
13. Horváth Dániel 5.a
14. Horváth Dorina
15. Horváth Gyula
16. Horváth József
17. Horváth Mirella Dzsesszika
18. Kótai Viktória
19. Lakatos Rajmund
20. Lázi Alexandra
21. Lázi Kevin
22. Maksa Ramóna
23. Molnár Evelin Laura
24. Oláh Daniella Virág

 6.a osztály

Osztályfőnök:   Kocsisné Péderi Ágota

 

  Név
1. Albert Julianna
2. Albert Rózsa
3. Aranyosi Noémi
4. Ardelean Petra
5. Balázs Jázmin
6. Balázs Noémi
7. Budai Dezső Levente
8. Csanya Lilien
9. Dardos Kristóf
10. Gulyás Fanni Dzsesszika
11. Gulyás István
12. Gulyás Vanessza Virág
13. Horváth Bence
14. Horváth Janka
15. Horváth Maximilián
16. Horváth Róbert
17. Kiss Béla Richárd
18. Lakatos Gábor
19. Lakatos Richárd Alex
20. Molnár Kristóf
21. Oláh Hortenzia
22. Rabács Erik
23. Toldi Márk
24. Varga Melissza
25. Zimányi Zsolt

7.a osztály

Osztályfőnök:  Pap Józsefné

 

  Név
1. Albert Melissza
2. Balázs Ivó Milán
3. Balogh Sándor
4. Bancsók Adrián Nikolasz
5. Dardos Kevin András
6. Ficzu Tibor Martin
7. Gáspár Margarét
8. Gulyás Evelin Virág
9. Gulyás Levente
10. Gulyás Márk magántanuló
11. Gulyás Virág Dalma
12. Horváth Amanda
13. Horváth Julianna
14. Lakatos Szebasztián Ágoston
15. Mihalkó Margaréta Erzsébet
16. Rabács Tivadar János
17. Szunyogh Tamás

 7.b osztály

 Osztályfőnök:  Dsupinné Mérai Enikő

  

  Név
1. Balázs Virág
2. Budai Adrienn Amanda
3. Budai Bianka Lolita
4. Glonczi Dzsenifer
5. Gulyás Milán
6. Horváth Ádám Zoltán
7. Horváth Benjámin
8. Horváth Emil
9. Horváth Inez
10. Horváth Lolita
11. Horváth Richárd
12. Kalocsai Viktória
13. Kótai Adrienn
14. Kurcsik Amanda
15. Oláh Alex

 8.a osztály

 Osztályfőnök:  Bűdiné Kiss Tímea 

 

  Név
1. Aranyosi Szilárd
2. Ardelean Milán
3. Bancsók Henrik Renátó
4. Fazekas Adrienn
5. Glonczi Natália Zsuzsanna
6. Horváth Csaba
7. Horváth Dániel 8.a
8. Horváth Emese
9. Horváth Milán
10. Horváth Roland
11. Horváth Szabolcs
12. Horváth Vanessza
13. Kiss Cintia
14. Kucskár Dániel István
15. Lakatos Fanni
16. Mihalkó Adorján Béla

 

8.b osztály

 Osztályfőnök:  Nyitrainé Varga Ágnes

 

  Név
1. Balázs Attila
2. Glonczi Kevin
3. Gulyás Bálint
4. Horváth Dániel 8.b
5. Horváth Erik
6. Horváth Evelin
7. Horváth Márkó
8. Horváth Melissza Mariann magántanuló
9. Horváth Vivien
10. Lázi Eszmeralda Glória
11. Maksa Dávid magántanuló
12. Molnár Patrik István
13. Oláh Margaréta Jázmin
14. Rontó Zsolt

 

   

1.a osztály 

Osztályfőnök:  Bodnárné Léport Judit

 

1. Albert Leonárd
2. Budai Vanessza
3. Dudu Vilmos Nikolasz
4. Horváth Leó Edvárd
5. Horváth Gyula
6. Horváth József
7. Horváth Karolina
8. Horváth Noel
9. Horváth Bettina Olívia
10. Kiss Mariann
11. Albert Kótai Attila
12. Lakatos Brájen Adriánó
13. Lakatos Tifani Mária
14. Oláh Glória Diána
15. Rabács Rajmond
16. Zimányi Rafael

1.b osztály 

Osztályfőnök:  Nyitrainé Teleki Marianna

 

1. Budai Szabrina
2. Ganyi Szonja Tifani
3. Kamilla Gáspár
4. Gulyás Loretta Gabriella
5. Gulyás Szebasztián Rómeó
6. Horváth Rikárdó
7. Horváth Fernandó
8. Horváth Krisztofer
9. Horváth Miranda
10. Horváth Péter Nikolasz
11. Horváth Raul Rikárdó
12. Kalocsai Róbert Sándor
13. Kópé Rikárdó Krisztofer
14. Lakatos Dániel
15. Molnár Roxána Rebeka
16. Szabó Zsófia

2.a osztály

Osztályfőnök: Juhászné Kiss Krisztina

 

1. Budai Gergő
2. Budai Mirella Kiara
3. Cinka Ede
4. Gulyás Evelin
5. Gulyás Fanni
6. Gulyás Lara Liliána
7. Horváth Adél
8. Horváth Brenda Dalma
9. Horváth Dzsasztin Junior
10. Horváth Ketrin Jázmin
11. Horváth Máté
12. Horváth Mercédesz Laura
13. Horváth Miranda
14. Horváth Rajmund
15. Kópé Ronaldó András
16. Kótai Erika
17. Lakatos Levente
18. Lázi Angelika
19. Putnoki Renátó Richárd
20. Rabács Fatima

3.a osztály

Osztályfőnök:  Léport Ildikó

 

1. Aranyosi István
2. Ganyi Ramóna Patrícia
3. Glonczi Dominik László
4. Gulyás Lénárt Krisztián
5. Gulyás Rikárdó Tamás
6. Horváth Ketrin
7. Horváth Kevin
8. Horváth Ramóna A
9. Horváth Ramóna B
10. Kis Roland
11. Lakatos Ivó Milán
12. Lakatos Richárd
13. Lakatos Szebasztián
14. Maksa Jázmin
15. Rontó Tamás

4.a osztály

Osztályfőnök:  Enyedi Rozália

 

1. Albert Achillesz József
2. Balázs Adrienn
3. Balogh Fanni
4. Bancsók Raul
5. Békési Miklós
6. Bódi Gabriella
7. Budai Andrea Anasztázia
8. Dudu Melissza
9. Ganyi Evelin
10. Ganyi Oszkár Richárd
11. Gulyás Dominik
12. Gulyás Jázmin Napsugár
13. Gulyás Milán
14. Gulyás Noémi
15. Horváth Bálint
16. Horváth Dániel 4.a
17. Horváth Dorina
18. Horváth Gyula
19. Horváth József
20. Horváth Mirella Dzsesszika
21. Kótai Viktória
22. Lakatos Rajmund
23. Lázi Alexandra
24. Lázi Kevin
25. Maksa Ramóna
26. Molnár Evelin Laura
27. Oláh Daniella Virág

5.a osztály

Osztályfőnök:   Kocsisné Péderi Ágota

 

1. Albert Julianna
2. Albert Rózsa
3. Aranyosi Noémi
4. Ardelean Petra
5. Balázs Jázmin
6. Balázs Noémi
7. Csanya Lilien
8. Gulyás Fanni Dzsesszika
9. Gulyás István
10. Gulyás Vanessza Virág
11. Horváth Bence
12. Horváth Janka
13. Horváth Maximilián
14. Horváth Róbert
15. Kiss Béla Richárd
16. Lakatos Gábor
17. Lakatos Richárd Alex
18. Molnár Kristóf
19. Rabács Erik
20. Toldi Márk
21. Varga Melissza
22. Zimányi Zsolt

6.a osztály

Osztályfőnök:  Kovács Erika

 

1. Albert Melissza
2. Balázs Ivó Milán
3. Balogh Sándor
4. Bancsók Adrián Nikolasz
5. Ficzu Tibor Martin
6. Gáspár Margarét
7. Gulyás Evelin Virág
8. Gulyás Levente
9. Gulyás Virág Dalma
10. Horváth Amanda
11. Horváth Julianna
12. Lakatos Szebasztián Ágoston
13. Mihalkó Margaréta Erzsébet
14. Rabács Tivadar János
15. Szunyogh Tamás

6.b osztály

Osztályfőnök:  Dsupinné Mérai Enikő

 

1. Balázs Virág
2. Budai Adrienn Amanda
3. Budai Bianka Lolita
4. Glonczi Dzsenifer
5. Gulyás Milán
6. Horváth Ádám Zoltán
7. Horváth Benjamin
8. Horváth Emil
9. Horváth Inez
10. Horváth Lolita
11. Horváth Richárd
12. Kalocsai Viktória
13. Kótai Adrienn
14. Kurcsik Amanda
15. Oláh Alex
16. Rontó Márkó

7.a osztály

Osztályfőnök:  Bűdiné Kiss Tímea 

 

1. Aranyosi Szilárd
2. Ardelean Milán
3. Bancsók Henrik Renátó
4. Békési Norbert
5. Fazekas Adrienn
6. Glonczi Natália Zsuzsanna
7. Horváth Csaba
8. Horváth Dániel 7.a
9. Horváth Emese
10. Horváth Milán
11. Horváth Roland
12. Horváth Szabolcs
13. Horváth Vanessza
14. Kis Zsanett
15. Kiss Cintia
16. Kucskár Dániel István
17. Lakatos Fanni
18. Mihalkó Adorján Béla

7.b osztály

Osztályfőnök:  Nyitrainé Varga Ágnes

 

1. Balázs Attila
2. Glonczi Kevin
3. Gulyás Bálint
4. Gulyás Márk
5. Horváth Dániel 7.b
6. Horváth Erik
7. Horváth Evelin
8. Horváth Márkó
9. Horváth Melissza Mariann
10. Horváth Vivien
11. Lázi Eszmeralda Glória
12. Maksa Dávid
13. Molnár Patrik István
14. Rontó Zsolt

8.a osztály

Osztályfőnök:  Juhász Erika

 

1. Albert Amanda
2. Balog András
3. Balog Attila
4. Bancsók Szimonetta Ilona
5. Csemer Barbara
6. Ganyi Gergő
7. Glonczi Péter
8. Gulyás Evelin Ilona
9. Gulyás Pál
10. Gulyás Tilda
11. Gulyás Zoltán
12. Hankó Tibor
13. Horváth Alex
14. Horváth Amanda
15. Horváth Gergő
16. Horváth István
17. Horváth Márk
18. Kótai Mária
19. Kurcsik Beáta Bettina
20. Lakatos Sándor Károly
21. Lakatos Szilvia
22. Dzsenifer Molnár
23. Molnár Roland
24. Orosz Levente Béla
25. Puporka Veronika

 

 

<< vissza